ZOS SENICA_NS2019_MINULOROCNA VITAZKA LUCIA KUKLISOVA S POROTKYNOU PETROU CEPKOVOU

 

Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko v Senici je organizátorom regionálnej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby Náhlikova Senica 2020. Táto tohtoročná regionálna súťaž je súčasťou 48. ročníka celoštátnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby AMFO 2020. Súťaž je určená deťom, mládeži a dospelým, nie je tématicky zameraná ani vymedzená a koná sa každý rok. Hlavným cieľom súťaže je nadobúdanie vedomostí, rozvíjanie zručností a umelecko-odborný rast jednotlivcov a kolektívov prostredníctvom poznávania, realizácie a prezentácie umeleckej tvorby v oblasti amatérskej fotografickej tvorby.

 

Ak sa chceš zúčastniť a ukázať svoju tvorbu aj ostatným, tak sa prihlás do 31. januára 2020 na stránke vyhlasovateľa súťaže Národného osvetového centra v Bratislave kliknutím na odkaz http://www.nocka.sk/sutaze-a-prehliadky/amfo.

Viac informácií, propozície súťaže a termíny nájdeš na stránke Záhorského osvetového strediska v Senici kliknutím na odkaz https://osveta-senica.sk/nahlikova-senica-2020-propozicie/ .

 

Tomáš Jurovatý – Záhorské osvetové stredisko v Senici