OTVORENIE VÝSTAVY FOTOGRAFOV Z HAINBURGU V ZÁHORSKOM OSVETOVOM STREDISKU V SENICI
V piatok 14. novembra 2025 bola vo výstavnej sále Záhorského osvetového strediska v Senici vernisážou otvorená klubová výstava fotografií členov Fotografická sekcia Priateľov prírody z Hainburgu pod názvom ClicK 2025.
Vernisáž otvorila a privítala vystavujúcich i návštevníkov výstavy riaditeľka Záhorského osvetového strediska v Senici Zuzana Čobrdová. Jedenásť vystavujúcich členov fotoskupiny predstavil ich vedúci Dr. Ľubomír Tükör. Menovite sa predstavili členovia: Michael „Mike“ Braunecker, Stefan Gaiswinkler, Ingrid Galee, Heinz Gspan, Martin Hüttler, Thomas Keunecke, Eva Kosinar, Martin Petrik, Gerhard Rauscher, Erich Rosenkranz a Dr. Ľubomír Tükör. Na výstave ClicK 2025 je nainštalovaných 55 fotografických prác.
Kultúrnym programom hrou na piano a spevom piesní vernisáž obohatila pedagogička ZUŠ Júlia Pechová.
Organizátororom výstavy ClicK 2025 je Trnavský samosprávny kraj – Záhorské osvetové stredisko v Senici a výstava potrvá do 28.11.2025.
Videoreportáž TV SEN: https://www.tvsen.sk/prispevok/default/id/18106/
Tomáš Jurovatý, Záhorské osvetové stredisko v Senici
.

