banner-pomoravi-magazin-2

 

 

Monitorujeme kultúru v regióne  Pomoraví. Spravodajstvo cestovný ruch a kultúra z oblastí Záhorie, Bratislava región, Južná, Východná, Stredná Morava a Dolné Rakúsko. A čo bude tento víkend?

 

 

Záhorie, Myjavské kopanice, Záhorská Bratislava

 

Pozývame Vás na Historické farmárske a remeselné trhy pod hradom, ktoré sa uskutočnia v sobotu 07.10.2017 na lúke pod Plaveckým hradom na strelnici Štimberk v Plaveckom Podhradí. Stredoveké, zamerané na rodiny s deťmi.

Kam za kultúrou na Záhorí: Historické farmárske a remeselné trhy pod hradom, Októberfest alebo Erteplový deň

 

Bratislava privíta už v piatok v poradí tretí Bratislavský Oktoberfest, ktorý bude sprevádzaný tradičným Farm Festom. Súčasťou sobotného programu bude aj slávnostné zahájenie tretieho ročníka podujatia Biela noc. Milovníkov dobrôt z jabĺk poteší Jablkové hodovanie na každom kroku. Ponuku podujatí oživí aj Veľký tanečný večer a Pezinské viechy.

BRT: Umenie, pivo a jablkové hodovanie!

 

 

Južná, Východná, Stredná Morava

 

Výživná porce tipů na zajímavé víkendové akce na Olomoucku. Vyberte si a vyražte.

 

Vyberte si z naší nabídky kulturních, sportovních a společenských akcí. Kompletní servis akcí naleznete v tištěné verzi pátečního vydání Slováckých novin.

 

Dolné Rakúsko

 

Vinne ulicky su v Dolnom Rakusku naozaj malebne…

 

Pomoraví magazín

Kultúrne spoločenský magazín pre regióny Južná, Východná a Stredná Morava, Záhorie, Myjavské kopanice, Bratislava región a Dolné Rakúsko. Aby nás spájala rieka Morava, spoločné tradície a kultúrne dedičstvo.

banner-pomoravi-magazin-2